F-scan

F-scan to szwajcarskie urządzenie diagnostyczno-terapeutyczne bazujące na biorezonansie DIRP.
Biorezonans synchromeryczny powstał na bazie odkryć dr Raymonda Rifela i mikrobiolog dr Huldy Clark.
Dzięki ich osiągnieciom wiadomo, że patogeny posiadają swoją indywidualne częstotliwości rezonansowe, co wykorzystane zostało w F-scan do szybkiego i bezbolesnego skanowania naszego ciała w celu wskazania obciążeń. Pod określeniem obciążenia kryją się tu zarówno pleśnie, grzyby, wirusy, bakterie, pierwotniaki, obleńce, tasiemce jak i roztocza.
Działanie odpowiednio dobranymi częstotliwościami F-scanu, powoduje rezonowanie patogenów, w efekcie którego ich komórki ulegają uszkodzeniu. Po takim zabiegu nasz organizm szybko pozbywa się intruzów, dzięki czemu łatwiej wraca do zdrowia.
Test urządzeniem F-scan jest bezbolesny, bezpieczny i szybki, trwa około 5 minut.
Po wykonanym teście urządzenie F-scan zapisuje odczytane częstotliwości i generuje program terapeutyczny, któremu możemy poddać się w gabinecie, bądz w domu na wypożyczonym przenośnym F-scan MinDevice.

Enterobius vermicularis. kliknij by powiększyć.Trzeba pamiętać że urządzenie to nie leczy, a tylko oczyszcza organizm z całej gamy pasożytów, które mogą być przyczyną różnych dolegliwości, często zadawnionych.
Bóle głowy, bezsenność, nerwowość, problemy z koncentracją, ból w dole brzucha z prawej strony mogą być spowodowane Owsikiem ludzkim czyli Enterobius vermicularis.
Oczywiście do objawów owsicy należy dodać świąd odbytu, ale on występuje również przy grzybicy, więc nie jest to takie jednoznaczne. Test na F-scanie pomaga nam rozwiać wątpliwości z czym mamy do czynienia, gdyż wyłapie częstotliwości owsika jeśli mamy go w naszym organizmie. Częstotliwości te podane w programie terapeutycznym F-scanu zadziałają zabójczo na Enteobius vermicularis.

Przywołany tu owsik jest oczywiście tylko jednym z wielu pasożytów, czy inaczej okreslając obciązeń, z jakimi F-scan doskonale sobie radzi. Częstotliwości terapeutyczne emitowane przez F-scan nie penetrują wnętrza jelit, żołądka czy kamieni w których chronią się patogeny i wtedy wspomagamy terapie ziołami, które rozpuszczają złogi i kamienie, oraz są zabójcze dla pasożytów. Dzięki takiemu połączeniu organizm pozbywa się obciążeń co przekłada się na nasze zdrowie, samopoczucie i energię.

Helminty - diagnostyka f-scan

Bardzo ważne jest aby pozbyć się dużych pasożytow typu przywry, tasiemce, nicienie i tym podobnych, gdyż oprócz tego że są przyczyną złego wchłaniania, alergii, stanów zapalnych czy bólu, często są też rezerwuarem bakterii i wirusów , co może być przyczyną nawracających infekcji w naszym organiźmie. Takim przykładem jest np. Gardnella która często towarzyszy przywrom i może powodować zakażenie dróg moczowych, dróg żółciowych, torbiele jajników, problemy menstruacyjne, czy gruczolistość. Gliście ludzkiej - Ascaris lumbricoides towarzyszy Bacterioides fragilis która może przyczynić się do ropni w obrębie wątroby, nerek, jajników czy trzustki.Sama Bacterioides fragilis często jest nosicielem wirusów Coxsackie, które atakują mózg i przyczyniają sie do ropni zębów.
Wirus EVB czyli Epsteina Barra najczęściej występuje w towarzystwie przywry trzustkowej Eurytrema pancreaticum, w momencie zabicia przywry organizm jest w stanie sam skutecznie wyeliminować wirusa.

Grzyby - oczyszczanie biorezonansem

Kolejnym krokiem jest oczyszczenie organizmu z mikotoksyn, takich jak Aflatoksyna, Zearalenon, Sterigmatocystin, Sporysz, Cytochalazyna B, Kwas Kojica kóre mogą powodować uszkodzenia wątroby, spadek odporności, zwężenie naczyń krwionośnych, zanik grasicy, hamowanie regenercji komórek, oraz ograniczenie w detoksykacji benzenu.Wymienione mikotoksyny mają swoje częstotliwości, które rejestruje F-scan, podobnie jak częstotliwości takich pleśni jak:Toksyna T-2, która może wywołać nadciśnienie czy choroby nerek, pleśnie sorgo kóre mogą powodować krwawienie, utratę apetytu i trudności z połykaniem, oraz Patulin toksyna pleśniowa owoców, która może rozwijać się w jelitach w formie wykwitów dając tym samym podłoże do infekcji bakteriami jelitowymi.
Zarówno bakterie jelitowe jak i pozostałe bakterie mają również swoje pasma częstotliwości, jeśli na tych pasmach F-scan zarejestruje wysoki poziom drgań wtedy możemy odnaleść przyczynę naszych obecnych dolegliwości.Komensale pochodzące z jelit i skóry mogą wywołać zakażenie w miejscach których normalnie nie zasiedlają. Takim przykładem są wspomniane bakterie jelitowe a konkretnie Escherichia coli, Campylobacter czy Salmonella, które mogą powodować zakażenie dróg moczowych. Pospolitymi zarazkami dróg moczowych są też Gardnella, Proteus czy Trichomonas. Droga wrowadzenia tej samej bakterii, oraz stan immunologiczny gospodarza może powodować występowanie różnych obrazów klinicznych. Tak też jest z pozostałymi obciążeniami co może stwarzać ogromne kłopoty diagnostyczne.
Z urządzeniem F-scan cały proces szukania przyczyny naszych dolegliwości może być prosty i czytelny, gdyż polega on na zarejestrowaniu najsilniejszych częstotliwości płynących z naszego organizmu i podaniu ich zwrotnie pasożytom, które wykazują wrażliwość na swoją częstotliwość rezonansową.Całą resztę pozostawiamy organizmowi w którym drzemie największy potencjała leczniczy.

Przykładowe częstotliwości patogenów

Pleśnie

Aflaoksyna - 177,188 KHz
Cytochalazyna B - 77,91 KHz
Zearalenon - 100 KHz

Śluzowce

Argyria - 81 KHz
Lycogala - 126 KHz
Stemonitis - 211 KHz

Bakterie i wirusy

Adenowirus - 393 KHz
Beta streptococcus - 385 KHz
Mikoplazma -323,5 i 346 KHz
Proteus vulgaris - 413,336,328

Obleńce, płazińce, jednokomórkowce

Ancylostoma caninum - 401 KHz
Ascaris lumbrioides - 408 KHz
Fasciolosis buski - 434 KHz

Tasiemce

Hymenolepis cysticercoides - 481,75 KHz
Multiceps serialis - 475,8 KHz
Taenia pisiformis - 481,05 KHz

Roztocze

Demodex folliculorum - 682 KHz
Mączny rozkruszek - 718 KHz
Sarcoptes scabei - 735 KHz

Szukających zdrowia zapraszamy do gabinetu SOMA.
Stawianie pijawek
Masaż
F-scan
Linki

Piaseczno 05-500
ul. Jasińskiego 13/31
tel: 793 879 535


Copyright by Gabinet SOMA, Piaseczno
Design & Code by Shil